Як знайти копірайтера для сайту

Знайти копірайтера для сайту не так легко, як здається на перший погляд. Хоча сайтів фріланс-послуг і бірж копірайтингу в інтернеті вистачає, на більшості з них працюють автори-початківці.

Райтери-новачки не завжди володіють достатнім досвідом, щоб впоратися зі складними завданнями і часто вміють тільки переписувати інші тексти, тобто робити нескладний рерайт.

Але компетентного і надійного автора знайти все-таки можна. Давайте розберемося, як це зробити.

Як знайти копірайтера для сайту, щоб він написав добре

Якщо сайту потрібен копірайтер, ви повинні визначитися з вимогами до автора. Коли у вашого бізнесу нема конкуренції і вам просто потрібно залучити більше трафіку – можна замовити навіть рерайтинг. Але він буде актуальний для вашого бізнесу, тільки якщо ви впевнені, що переконувати потенційних клієнтів не потрібно.

Якщо ж вам потрібні якісні інформаційні статті або продаючі тексти, тоді ситуація складніша.

Варіантів знайти копірайтера для сайту всього два:

  • Звернутися до авторів на біржах фріланса або копірайтингу
  • Розпочати співпрацю з агентством або студією вмісту

Як знайти автора на фріланс біржі

Перший варіант в більшості випадків повинен бути трохи дешевшим. Вам потрібно переглянути відгуки про автора і його портфоліо. Далі слід визначити для себе, чи може автор бути копірайтером для вашого інтернет-сайту. Особливу увагу зверніть на негативні відгуки. Проблема деяких фрілансерів в тому, що вони іноді підводять замовників і кудись зникають дуже невчасно. Якщо таке траплялося з автором, про це обов’язково напишуть замовники у відгуках.

Другий важливий нюанс. Навіть якщо у копірайтера велика кількість позитивних відгуків — це не значить, що він робить все правильно чи якісно. На біржах вимоги до текстів зазвичай невисокі, а замовники, які платять невелику ціну, відразу готові писати позитивний фідбек, тільки б автор взявся за роботу.

Для роботи з будь-якою біржею, там потрібно зареєструватися в якості замовника, далі знайти розділ по написанню текстів чи застосувати фільтри для пошуку конкретної тематики. Ще один варіант – придбати готові статті в магазинах контенту бірж. Якщо вам сподобається робота – можна вийти на її автора і почати довготермінову співпрацю. Зазвичай агентства пропонують різні послуги копірайтера для сайту.

Є два варіанти співпрацювати з віддаленим копірайтером – через біржу або безпосередньо. Перший варіант надійніший. А другий – ефективніший. Кожен замовник вибирає, що йому більше підходить.

Як знайти кваліфікованого копірайтера для сайту

Професійні досвідчені копірайтери, які працюють вже не один рік мають постійних замовників. У них є свої особистий сайт або веб-студія. Але і тут бувають свої мінуси. Ціна на послуги таких компетентних авторів зазвичай вища, ніж на біржах. І при цьому, не виключається варіант, що ви потрапите на профанів.

Радимо пошукати відгуки про компанію, з якою ви маєте намір співпрацювати. Якщо вони відсутні, студія можливо дуже молода і ще не встигла обзавестися задоволеними/незадоволеними клієнтами.

і просто подивитися на якість їх сайту або блогу. Якщо у себе на сайті команда не особливо старається, то чекати, що вона автори будуть більш старанними на вашому ресурсі немає сенсу.

Послуги студії Plagiart

Якщо ви не можете знайти копірайтера для сайту, зверніться до нашої студії. Ми запропонуємо якісні послуги за прийнятну вартість, нижчу, ніж у конкурентів. Ми вміємо писати якісні оптимізовані тексти, які допоможуть вашому бізнесу краще просуватися в інтернеті.

Зв’яжіться з нами одним із зручних способів.