Текстове завдання для копірайтерів

ТЗ копірайтерам – це текстове завдання, яке містить всі вимоги замовника до створення статті.

Чим повнішим буде ТЗ, тим більше шансів, що ваші рекомендації враховані і на виході вийде саме такий текст, який потрібен.

Замовники часто нехтують цим важливим етапом підготовки контенту і просто не знають, як скласти ТЗ для копірайтера. Тому ми постараємося дати цілісну картину щодо постановки завдання автору для написання статті і розкрити всі важливі деталі цього процесу.

Особливості складання ТЗ копірайтерам

Повноцінне ТЗ для seo-копірайтера має включати опис таких нюансів:

  • Обсяг тексту або його діапазон (наприклад, на 3000-3500 знаків без пробілів).
  • Перелік ключових слів і фраз, опис їх входжень та вимоги до розміщення. Наприклад, головний ключ слід використовувати 1-3 рази в прямому входженні, решта-на розсуд автора.
  • Структура тексту і використання елементів форматування. Наприклад, в тексті має бути мінімум 3 підзаголовку рівня Н2 і два списки.
  • Унікальність тексту (85% за текст ру) і інші важливі параметри: тошнота, вода, спамность і т. д.
  • Стоп слова. Підкажіть автору слова, які не слід наводити в тексті
  • Як доповнення слід вказати такі вимоги, як використовуваний шрифт і розмір, додаткові вимоги щодо структури.

Також складання ТЗ для копірайтерів вимагає ретельного прописування структури тексту. Якщо ви хочете, щоб потім контент приносив результат – пропишіть, що він має включати. Поясніть автору про що саме він має писати та на чому акцентувати увагу.

Сервіс ТЗ копірайтеру tzmonster.pro

Найкраще створювати текстове завдання для підрядників самостійно, але якщо такої можливості не передбачається, то для цього є спеціальні сервіси.

У нашій роботі ми не використовуємо подібний варіант, але у випадку з замовником це все ж краще, ніж покладатися на совість фрілансера.

Отже, розглянемо сервіс tzmonster.pro. Він платний, за створення 1 SEO ТЗ бере 17 рублів. Є можливість спробувати безкоштовно, створивши 2 текстових завдання.

Щоб згенерувати ТЗ копірайтеру онлайн, замовнику потрібно лише вписати кілька ключових слів.

Групи ключовиків

Після декількох хвилин очікування, нижче з’явиться форма з ТЗ, де прописані всі вимоги до блоків тексту і є поля для аналізу готового контенту.

готове ТЗ для копірайтерів

В цілому сервіс дає непоганий варіант, який ви можете віддати копірайтеру в роботу.

ТЗ копірайтерам потрібно уважно опрацювати і проаналізувати. Дуже часто воно створюється тільки один раз для всього проекту, тому не варто недооцінювати його важливість.

Якщо у вас виникли труднощі, ми можемо допомогти вам з складанням якісного ТЗ і запропонувати свої приклади. У випадку співпраці з нами, ви отримаєте конструктивну формалізацію того, чого очікуєте від текстів.

Також ми готові взятися за ваше ТЗ і виконати всі його вимоги. Щоб замовити послуги команди PlagiArt – напишіть нам.