Перевірка тексту на унікальність онлайн – найкращі безкоштовні сервіси

Перевірити текст на унікальність онлайн безкоштовно можна на багатьох сервісах, але у кожного з них є свої плюси і мінуси. У цій статті ми розповімо, як визначити унікальність своєї статті.

Унікальність тексту – параметр, який потрібен для того, щоб текст добре впливав на сайт. Пошуковикам подобаються оригінальні тексти, які не взяті з інших джерел. Навіть більше, якщо на вашому сайті багато скопійованих текстів, можна за це отримати бан. А це означає, що вас навряд чи знайдуть в пошуку.

Іншими словами перевірка на унікальність називається визначенням антиплагіату.

Унікальність тексту онлайн перевіряється різними сервісами, вони бувають платними і безкоштовними. Ми пропонуємо кращі варіанти, які не вимагають оплати.

Звертайтесь до нас, якщо вам потрібно замовити унікальні статті для свого сайту.

Як перевірити текст на унікальність онлайн безкоштовно на спеціальних сайтах

Кожен антиплагіат-сайт звіряє текст, що перевіряється, з тими, що є в індексі пошукових систем і видає результат. Тому алгоритм процедури аналізу наступний:

  • Скопіюйте свій текст;
  • Перейдіть на сайт системи антиплагіат;
  • Якщо потрібно – зареєструйтеся на сайті;
  • Вставте свій текст в полі для перевірки;
  • Дочекайтеся результатів і дізнайтеся наскільки унікальний ваш текст.

Якщо текст має показник 80% і більше – його можна вважати відповідним для розміщення на сайті. В інших випадках бажано унікалізувати матеріал. Це робиться з допомогою рерайтингу. Рекомендована унікальність 95-100%. Досягнути таких цифр досить реально, якщо у вас є досвід в сфері створення авторських текстів.

Кращі сайти перевірки тексту на унікальність

Серед багатьох можна виділити кілька сайтів, де послуги аналізу контенту є безкоштовними і дійсно правильно роблять процес перевірки.

До таких якісних сервісів для розбору тексту відносяться:

Text.ru – сайт, який пропонує необмежену кількість перевірок на плагіат. Він дуже зручний, адже вікно антиплагіатора знаходиться на стартовій сторінці. Максимальний об’єм тексту – 10 000.

Advego Plagiatus – один з найстаріших сервісів. Тут є і інші корисні утиліти для аналізу текстів, але програма для перегляду оригінальності тексту онлайн працює досить обмежено, краще її завантажити.

Content Watch – деякі користувачі вважають сервіс найбільш точним у визначенні міри авторства тексту. Мінус сайту в тому, що він іноді може видавати за авторські ті статті, які вже є в індексі. Тобто він не завжди правильно визначає унікальність.

ETXT Antiplagiat – ще один популярний Антиплагіат сайт, де можна проводити перевірки безкоштовно. Перевірити унікальність тексту допоможе окрема онлайн сторінка або скачана програма E TXT.

Де перевірити унікальність тексту онлайн без реєстрації

У всіх вищевказаних сервісах доступна перевірка унікальності без реєстрації. Але у такого формату є свої обмеження:

  • Добова кількість перевірок менше, ніж у випадку, якщо у вас є обліковий запис
  • Іноді потрібно вводити більше капчі.

Однак плюс в тому, що ви можете просто зберегти потрібний сайт в закладках браузера і аналізувати створений текстовий контент за кілька кліків.

Як перевірити унікальність великого тексту

Ще один нюанс відноситься до обсягу аналізованих текстів. Більшість сервісів має обмеження на текст в 10 000 символів, а якщо ваша простиня більша, то просто відмовляється перевіряти. Такий ліміт зокрема мають згадані вище ContentWatch, Text.Ru і ETXT.

Як бути в такому випадку? Дуже просто – використовуйте один з кращих сервісів Advego, який дозволяє перевірити текст на унікальність онлайн безкоштовно і має обмеження в 100 000 символів.

А якщо сталося так, що ваш текст ще більший (нічого собі, ну ви і постаралися!), то доведеться розбивати текст на частини і перевіряти їх окремо. Таким чином ви теж зможете визначити чи оригінальний ваш текст в цілому.

Як саме працюють сервіси антиплагіат онлайн

Для аналізу статей на наявність плагіату використовуються декілька алгоритмів. Найпоширеніші з них три:

  • Алгоритм шинглів – при перевірці використовує точність при збігу фраз. Він дозволяє знайти джерела вкраденого контенту і визначити сторінки, де запозичені частини тексту. Шингли бувають різних рівнів. Наприклад, шингл 4 аналізує точність відповідності 4 шуканих слів у фразах.
  • Лексичні збіги дозволяють проаналізувати схожість системи використовуються лем. Тут важливо, наскільки великі відповідності наявних в тексті основних понять і значущих слів. Ця методика дає можливість виявити джерела, які були оброблені з допомогою рерайтингу.
  • Метод псевдоунікалізації – діагностує чи не використовуються в тексті спеціальні методи уявного «підвищення» оригінальності. Наприклад, багато хитрунів використовують синонімайзинг, а також вставляють в кириличні тексти латинські символи.

Підсумки

Як бачимо, перевірка тексту на унікальність – складна процедура, яка тим не менш успішно застосовується у сфері контент-маркетингу. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт ріс і розвивався, обов’язково перевіряйте власні тексти на предмет плагіату. Це важливо навіть якщо ви все писали самі.

Ми рекомендуємо для перевірки сервіс Text.Ru, а у разі дуже великого тексту – Адвего Плагіатус.

Інтернет уже сповнений різноманітних статей і в деяких тематиках дуже складно написати так, щоб не повторити вже сказане. Особливо уважно ставитеся до того, як перевірити текст на унікальність онлайн, якщо у вас складна тематика. Адже використання багатьох вузькоспеціалізованих термінів підвищує ймовірність зниження цього технічного параметра.