10 причин користуватись сервісом Google Docs

Google-документи – один із найкращих сервісів для автора і хороша альтернатива старому звичному пакету програм Майкрософт Офіс. Найголовніша перевага інструменту в тому, що він безкоштовний.

Професійного копірайтеру кожна секунда дорога, і Google Docs один з тих самих інструментів, які допомагають економити час, роблять роботу більш зручною та ефективною.

Основні переваги Google Docs

Ось лише кілька причин, чому варто почати користуватись Google Docs :

Інформація у безпеці. При роботі в документі сервіс фіксує будь-яку зміну. Тому якщо раптом відключать електрику, кожна буква, кожна кома в вашому документі будуть збережені.

Доступ з будь-якого місця. Почати працювати в документі можна з ПК в офісі, продовжити з ноутбука в кафе, а потім вносити зміни зі смартфона під час прогулянки в парку – документ доступний з будь-якого пристрою з інтернетом.

Історія змін. Внесли правки у текст, а завтра вирішили, що даремно вилучили важливу думку? – Зайдіть в історію змін. Тут збереглося все, що коли-небудь з’являлося в цьому документі.

Читайте про інші корисні інструменти для копірайтера в нашому розділі.

Спільна робота. Відкривайте доступ будь-яким користувачам. У режимі «Перегляд» документ буде доступний тільки для читання, а режим «Редагування» дозволить вносити правки.

Коментарі. Щоб не черкати в тексті, використовуйте функцію коментарі. Для цього потрібно виділити область тексту, до якої є зауваження, натиснути на піктограму, і залишити коментар. Після внесення правок досить натиснути на кнопку «Питання вирішене» і  неактуальний коментар одразу зникне.

Миттєві сповіщення. Кожен раз, коли вам відкривають доступ до документа, залишають коментарі або вирішують завдання, на електронку відразу ж приходить повідомлення про це. Таким чином, ви завжди в курсі останніх змін.

Картинки. Для того, щоб вставити фото, просто перетягніть його з файлового менеджера в документ. Щоб вставити картинку з інтернету: натисніть правою кнопкою миші на фото на будь-якому сайті, виберіть «Копіювати зображення», у Google-документ правою кнопкою миші, виберіть «Вставити».

Економія місця. Всі документи знаходяться в хмарі, а не на комп’ютері. Немає необхідності постійно завантажувати файли, адже багато з яких можуть знадобитися всього 1 раз.

Особистий словник. Користувач може самостійно формувати словник. Тобто якщо сервіс підкреслює слово червоним, а ви точно знаєте, що воно написано правильно, то після клацання правої кнопки миші можете додати його до словника користувача.

А найголовніше користуватися Гугл докс можна абсолютно безкоштовно!

Переконали, що користуватись сервісом Google Docs дуже вигідно? А ви користуєтесь цим онлайн сервісом, розкажіть у коментарях про свій досвід.