Текст на головну сторінку сайту

Найвідповідальніший момент при замовленні текстів у копірайтерів підходить, коли потрібно замовити текст на головну. Це дуже важлива частина контенту, яка повинна бути якісною.

Текст головної сторінки сайту повинен бути максимально продуманим і оптимізованим. При правильному підході він відіграє важливу роль у просуванні сайту за основним ключовим запитом.

На практиці, більшість сайтів просто не надають текстовому наповненню сайту належного значення.

Яким повинен бути текст головної сторінки сайту

Зміст домашньої сторінки повинен включати не тільки вивід статей, меню та інших навігаційних елементів. Потрібно також знайти правильне місце, як мінімум для короткого опису суті проекту та його призначення.

Зазвичай сео текст головної розміщують внизу сторінки і роблять його дуже маленьким. Це не дивно, адже велике простирадло тексту може сильно вплинути на загальний вигляд веб-ресурсу.

Є кілька варіантів, як вдало розмістити текст на головній:

  • Приховати його частину, або певні фрагменти під спойлер;
  • Вивести текст у декілька колонок;
  • Вдало поєднувати частини тексту з медіа та іншими блоками.

Існує думка, що перший варіант може погано позначитися на тому, як такий контент сприймуть пошукові роботи. Але ефект від такого тексту на головній сторінці є і він все одно дуже великий.

Другий варіант підійде, якщо основна частина вашої homepage розкрита на всю ширину екрану. Тоді можна вивести текстовий матеріал у два, три або чотири, стовпця.

Третій варіант залежить від дизайнера. При правильному підході, текст не буде помітним, але дасть читачеві потрібну інформацію. Втілити такий підхід найбільш складно.

Сео текст на головній сторінці – обсяг і зміст

Зрозуміло, що для цілей просування пишеться сео текст. Тим не менш, він повинен бути максимально інформативним і змістовним.

Професіонали кажуть, що текст на головну слід оптимізувати під найбільш високочастотний ключ в своїй тематиці, або максимально релевантний вашій ніші. Тобто, якщо у вас сайт, наприклад, будівельної тематики і у вас великі цілі, то найкраще оптимізувати головну під ключ «будівництво» або «будівництво будинку». Або під «будинки із сіп-панелей», якщо ви спеціалізуєтесь на цьому. Також радять привести інші високочастотні запити в тексті (у рамках тематики веб-ресурсу).

Сео текст на головній сторінці має бути в середньому на 2500 – 4000 знаків без пробілів, а якщо є можливість, то краще й на всі 10К. Потрібно аналізувати тематику і робити на основі специфіки конкурентів.

Як замовити текст на головну сторінку сайту студії Plagiart

Ви можете замовити seo текст головної сторінки у копірайтерів нашої студії. Ми знаємо свою справу і створимо для вас якісний контент для домашньої.

Наші спеціалісти зроблять правильний розподіл ключів на головній та підберуть найкращі фрази для просування. Ми напишемо рекламний текст, який приверне увагу клієнтів до вашої компанії.