Тимчасово не приймаємо замовлень

Сторітеллінг

Замовити сторітеллінг пропонують не багато студій контенту. Але команда PlagiArt надає своїм клієнтам таку послугу. Це унікальний вид подачі, який захоплює читачів.

Сторітеллінг як формат тексту

Сторітеллінг – дуже ефективний спосіб залучити нових читачів та клієнтів на свій корпоративний сайт або блог. Це метод, який полягає в донесенні цільової інформації через цікаву історію. Формати можуть бути різними: сумна історія, смішна розповідь, повчальне оповідання. Суть одна – ви розповідаєте цікаву історію, яка захоплює читачів.

Гарний оповідач серед копірайтерів зустрічається не так часто. Але якщо ви знаходите такого, не забувайте його контакти. Адже ця людина може принести вам в рази більше користі, ніж десятки постів, напханих ключами.

Якщо вам потрібні нові тексти, ви можете замовити контент для сайту у нас.

Замовити сторітелінг пропонує Plagiart

Ми напишемо цікаві історії для вашого сайту або сторінки в соцмережах. Замовити Сторітеллінг – означає розширити свою лояльну аудиторію. Не пропустіть таку можливість. Також ви можете переглянути наші інформаційні сторінки та дізнатись про широкий спектр різноманітних послуг по створенню контенту.

Наша контент-студія пропонує різні варіації креативів, які допоможуть розвивати ваш бізнес. Адже немає нічого кращого ніж те, що дійсно чіпляє увагу потенційної аудиторії.