Як отримати безкоштовні статті для свого сайту

Знайти статті для сайту безкоштовно на перший погляд дуже нелегко. Але ми підготували для вас чотири способи як це зробити без особливих клопотів.

Знайти статті для сайту безкоштовно бажають всі вебмайстри. Але не всі знають, що така халява дійсно трапляється. У статті ми розповімо, де взяти фрішні матеріали для свого веб-проекту.

Безкоштовний сир не тільки в мишоловці – де взяти халявні тексти

Є кілька способів отримати унікальні тексти безплатно для свого веб-ресурсу. Всі вони різні і можуть мати різний вплив на розвиток сторінки та сайту в цілому.

Отримати унікальні статті для сайту безкоштовно допоможуть такі методи:

  • переклади текстів з іноземних мов
  • сканування раніше неоцифрованих книг і журналів
  • поритися в веб-архіві
  • розмістити на своєму майданчику чужу унікальну статтю, за згодою автора

Способи отримання безкоштовних текстів

Щоб отримати і безкоштовно завантажити статтю, її спочатку можна перевести з іншої мови. Якщо хоч трохи знати англійську – це неважко. Переводити контент допоможе Google Translate, а правки вже зробите самі. Як показала практика – це один з кращих способів знайти безкоштовний унікальний контент.

Сканування літератури це складніше і більш затратно по часу. Ще один мінус, отримані статті написані в інших цілях і погано оптимізовані під пошук.

Ще один спосіб, про який мало-хто знає – пошук занедбаних сайтів на сервісі Вебархів. Це база даних сайтів, яка зберігається навіть після їх закриття. Якщо сайт перестав індексуватися, то його тексти знову унікальні. Але це не зовсім етично – вирішувати вам.

Щодо розміщення чужих статей, мова йде про обмін постовими. Також, щоб отримати статті для сайту безкоштовно – запропонуйте авторам розміщувати свої тексти у вас. Ніхто звичайно не погодиться без користі для себе. Але якщо ваш сайт має хороший трафік – просто дозвольте авторам ставити посилання на свій ресурс (із застереженням про атрибут “nofollow”).

Дізнайтеся, на яких біржах копірайтингу вебмайстри можуть придбати тексти.

Отримати статті для сайту безкоштовно – іноді собі дорожче

Якщо у вас немає часу на довгі пошуки джерел безкоштовного контенту, зверніться до нас. За прийнятну ціну копірайтери PlagiArt створять для вас багато цікавих і унікальних текстів. Великим плюсом в цьому випадку буде результативність. Адже ми вміємо добре оптимізувати контент під пошук.

 📢 Цінуйте свій час, адже він найдорожче, що у нас є!

А якщо у вас є інші міркування, як отримати безкоштовні статті на власний сайт – поділіться ними в коментарях.